Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni orvostanhallgatók,...

Debreceni orvostanhallgatók, mesélnétek az egyetemről?

Figyelt kérdés

2016. jún. 3. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Kálvinisták Rómájában egyetemre jártam,

A bonctani óráimon pár hullát feltártam,


Koponyától megkérdezem,

"Hogy jobb, mesélj,

lenni vagy nem lenni?"


Sztetoszkópom kifényezem

Így fog fehér

köpenyemhez menni

2016. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez a versike honnan van? :D
2016. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ezzel most nem lettem előrébb, de köszi a hozzászólást :D
2016. jún. 3. 17:43
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ha az itteni válaszoktól akarsz előrébb lenni, akkor az igen elgondolkodtató...

Nekem nagyon jó, de lehet hogy te utálnád.

2016. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát konkrétan mire vagy kíváncsi?
2016. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es. Nem értem, mi ezzel a probléma. Nyilván nem az itteni válaszok alapján fogok komoly döntéseket meghozni, de szerintem hülye lennék nem kihasználni egy potenciális információforrást :)


És egyébként mi az, amit te szeretsz benne?

2016. jún. 4. 00:09
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös. Mindenre :) Ami érdekes/fontos/hasznos lehet. Tanárok, tantárgyak, távolságok egyetemi épületek között, kollégium/albérlet, hallgatói élet, szórakozás, szeretitek, nem szeretitek, miért igen, miért nem, stb,stb...
2016. jún. 4. 00:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha aktuális még, szívesen válaszolok a kérdésekre( amennyire tudok)
2016. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Abszolút :)
2016. jún. 4. 22:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szóval:

Tanárok: Változó, ahogy mindenhol :P Vannak nagyon aranyosak, vannak görények. De ez szerintem mindenhol így van. Tárgyakban sincs nagy eltérés a többi egyetemhez képest, de itt a 2. éves anatómia szigorlatban nincs benne a neurobiológia, az külön tárgy, ez által egy picit könnyebb talán. Első félév ilyen bemelegítő, megtanít többet tanulni, második félévben indul az anatómia, sejtbiosz, genetika, molekuláris biológia. Másodév a legnehezebb (szerintem), élettan, biokémia, anatómia folytatás. Mind3 tárgy szigorlós.


Távolságok: Az egész a klinka telepen található, minden itt van 10-15 percre minden épület. Kollégiumok szépek, Marku II. 10 éve volt felújítva, olyan mint egy szálloda... :D (nyáron így is működik) A kolik is a telepen találhatók.


Szórakozás: van bőven lehetőség, számos program van évközben is amire jó elmenni, szórakozó helyek is vannak szerda-csütörtök esténként. Gólyatábort nem érdemes kihagyni, van Medikus kupa áprilisban (a 4 egyetem között), Medikus hét, évfolyam/szak estek stb. stb. stb.


Végül: Imádom :D egyenlőre nem bántam meg, kicsit nehéz, de hát mi nem az az életben :D

2016. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!