Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabán vagy környékén...

Békéscsabán vagy környékén melyik középiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Lehet Békés megyébe költözünk egy kis faluba ahol nincs középiskola és a legközelebbi város Békéscsaba.

Kedvenc tantárgyam a magyar de szeretem az angolt is. Kb. 4-es tanuló vagyok, a központim 50 pontos lett. Gondolkoztam a Szent-Györgyin szóba jött még a Kós Károly (legjobb barátnőm odajár) de anya hallani se akar róla mert mindenkit felvesznek. Illetve úgy hallottam hogy egy rendészeti iskola is van unokatesóm oda jelentkezett. Ti melyiket ajánlanátok?


2016. jún. 3. 11:07
 1/7 anonim válasza:
Közgé, ilyen eredményekkel felvesznek, és nem olyan tróger, mint az említett kettő.
2016. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A honlapjuk: [link]
2016. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jún. 7. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szabad megtudni hogy hanyadikos leszel ősztől? :)
2016. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
9.-es leszek
2016. jún. 16. 11:49
 6/7 anonim válasza:
Végül hova mész?
2016. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Budapestre koleszos leszek
2016. júl. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!