Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi - Feldolgozás alatt...

Felvi - Feldolgozás alatt február óta?

Figyelt kérdés

Nyelvizsgat toltottem fel meg, de meg mindig az van oda irva hogy feldolgozas alatt, az szerintem normalis ha par hetig tovabb tart de hogy februar ota nem tudtak feldolgozni azt nem ertem, mert meg februarba feltoltottem egy nyelvvizsgat igazolo dokumentumot.


Nektek is volt mar olyan hogy tobb mint egy honapig is Feldolgozás alatt volt valami dokumentum?



2016. jún. 3. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a bizonyítványom van feldolgozás alatt február óta
2016. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt. A ponthatárok kihirdetését megelőző 6. vagy 7. napon váltott át feldolgozva státuszra.

Nem nagy probléma, sokaknál így van sajnos.

(Amúgy kb a kihirdetés előtti nap éjfélkor kezdenek el az összegzésen dolgozni, úgyhogy addig van még idő)

2016. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy legyen fent minden irat a megadott formátumokban. Ha valami nem tiszta,akkor az ügyintéző telszámát hívjátok fel. No para. Ez a feldolgozás alatt csak addig lesz kiírva, amíg le nem zárul a hiánypótlás dátuma. Mindent ellenőrizz kétszer vagy háromszor, biztos ami biztos. :)
2016. jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen normális. Nekem akkor szűnt meg ez a felirat amikor már mindent feltöltöttem (érettségi után) és lejárt a hiánypotlás időpontaj után pár nappal
2016. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!