Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagykanizsán melyik a legjobb...

Nagykanizsán melyik a legjobb középiskola?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 20:20
 1/8 hahano005 válasza:
47%

BLG (Batthyány Lajos Gimnázium)

MFG (Mező Ferenc Gimnázium)

Piarista

Ezek a normális sulik

2016. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2016. jún. 8. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha gimnazista akarsz lenni akkor mező vagy piarista,

de ha szakközép vagy szakma akkor csak 2 iskoláról tudok véleményt mondani.

Keri, (thúry györgy szakképző iskola) oda ne menj mert megfogod bánni. Én is ott hagytam 1 év után.

nagykanizsa szc műszaki szakközépiskola (másnéven szecska) Sok tudatlan rosszat hall róla ezért nincs saját tapasztalata de ez egy nagyon jó iskola. Nem bántam meg hogy oda jelentkeztem és itt jól is érzem magam.

Ne az alapján válasz iskolát hogy hol lopnak mert mindenhol van lopás. Szecskába nincsenek verekedések az inkább a kerire jellemző. A drogozást meg a blg-ről hallom.

ennyit tudtam segíteni

2016. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hahano005 válasza:
Utolsó válaszoló. Pont a BLG-be lennének drogosok a szecskába meg nem?:D ne nevettess már ember. A keri ezerszer jobb mint a Széchenyi oda nem jár annyi tudatlanka, csak te is azok közé tartozol. És hallhatsz bármit az is csak hülyeség néha, mint mondjuk ez az állítás
2016. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as neked is a hasznos választ! :)
2016. jún. 28. 22:46
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

hahno005

Tudod én jártam a keribe és kanizsa legrosszabb iskolája. Lehet hogy a szécsényinek még sok ember tudatában rossz híre van de én most ott tanulok és jobban tudom mint te.

Keribe a tanárok bunkók, sok ember játsza az eszét, még a romák is. Szécsényitől az elején féltem de a tanárok normálisak , a romák meg nem majomkodnak , nem akarnak egyből verekedni mint a keribe. Blg-es meg azt hiszik hogy menők mert a szűlők drága cuccokat vesznek neki. ( ez nem mindegyikre igaz)

2016. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keribe jártam,2 éve végeztem, nekem soha nem volt gondom meg konfliktusom egy tanárral se,de az utóbbi évekbe viszont felhígúlt nagyon, rengeteg olyat felvesznek akinek keresni valója se lenne azokon a szakterületeken amiket ott oktatnak, mert sík hülyék hozzá és nem képesek az emberségre, márpedig a Thúryba alapvetően olyan szakmák vannak amik eléggé emberekkel való foglalkozás-központúak... a vendéglátás is, a kereskedelem is, a kőzgazdaság is kíván azért némi emberi intelligenciát,de sok mostanság (utóbbi 4-5 évbe) felvettből ahogy észrevettem ott, hiányzik nagyon, és sok a kis lenéző bunkó nulla eszű kis fruska
2016. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is! :)
2016. szept. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!