Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha idén májusban letettem az...

Ha idén májusban letettem az előrehozott középszintű angol érettségit, akkor októberben tehetek emelt szinten szintemelő vizsgát?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy vizsgadíjat kell már fizetnem.

2016. jún. 6. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz, de én úgy tudom, hogy nem kell fizetned, ha még középiskolás leszel októberben
2016. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szintemelő még nem fizetős elvileg
2016. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehetsz, ingyen van.
2016. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérdés, hogy tehetsz-e októberben, hiszen az új rendszerben előrehozott érettségit csak májusban tehetsz.
2016. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehet. Ez már ilyenkor nem előrehozottnak számít, hanem szintemelőnek, és azt lehet októberben tenni.
2016. jún. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel előrehozott érettségit tettél, gondolom, hogy középiskolás vagy. Előrehozottat csak a májusi vizsgaidőszakban lehet tenni, de szintemelőt az októberiben is. Így a válasz: szintemelőt tehetsz októberben és nem kell fizetned erte. :-)
2016. jún. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!