Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a külömbség a főiskola és...

Mi a külömbség a főiskola és az egyetem között? Melyik jobb? Melyiknek mi a háttere? Egy banki dolgozónak melyik iskola lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Mi a külömbség a főiskola és az egyetem között?Melyik jobb?Melyiknek mi a háttere? Egy banki dolgozónak melyik iskola lenne a legjobb?
2011. máj. 3. 18:12
 1/4 anonim válasza:
14%
Neked teljesen mindegy. Nem fognak felvenni egyik helyre sem.Alapvető helyesírási hibákat írsz ennyi szövegben is. Kíröhögnek. Tanulj és okosodj nagyon sokat.
2011. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ne legyél már bunkó, első válaszoló. Tájékoztatnálak, hogy nálad is volt hiba, az ember elírja néha a dolgokat, előfordul.

A kérdésre válaszolva: az egyetem szerintem kissé magasabb fokú, mint a fősuli. Banki dolgozó, van külön ilyen szak? Nézd meg felvi.hu -n, ott biztos ki van írva, hogy hol tanítanak ilyesmit.

2011. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem a gépelésnél sokszor ejt az ember hibát,főleg mivel én nagyon gyorsan gépelek!!

Bankforgalmi ügyintézőnek tanulok a középiskolában!!Köszönöm a választ a 2.válaszolónak:)!

2011. máj. 3. 19:12
 4/4 anonim válasza:

A szaktól is függ a kérdésedre adható válasz.

Az egyetem gyakran alap és mesterképzést is nyújt. Főiakola jellemzően egyetemi alapképzésnek megfeleltethető oklevelet ad.

Az, hogy ki mit hoz ki belőle, már a hallgatóságon múlik.

A munkaköri leírás alapján dönthető el, hogy melyik végzettség jobb egy adott munka elvégéséhez.

2017. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!