Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A továbbtanulásba számít...

A továbbtanulásba számít többletpontnak ha van gyermekvédelmi támogatásom jún.30-ig?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Az szamit ha hátrányos helyzetű vagy halmozottan hátrányos helyzetű vagy.:) onmagamaban az hogy jar a gyermekvedelmi azert plusz pontot nem kapsz.
2016. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem alapból az hátrányos helyzetűnek számít már, ha jár a gyermekvédelmi? Azért jár vagy nem így van?
2016. jún. 8. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Hátrányos helyzetű lehetsz akkor ha például mindket szulod 8 altalonost végzett.(maximum) meg nagycsalados,ilyesmik.Nem tudom pontosan Mik a feltételek de biztos le van irva a neten valahol
2016. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvastam a Wikipédiát.Most elbizonytalanodtam.De keresek valami olalt ahol tenyleg pontos információt adnak.Mert egyebkent nekem is jol jonne a plusz pont😃 de én ugy tudom nekem sem jar.Pedig nagycsaladosok vagyunk es van gyermekvedelmi tamogatasom is.
2016. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-.. itt az egyik válaszoló leírta.tehat tenyleg nem jar csak siman azert mert van gyermekvedelmi tamogatasod.
2016. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tegnapholnapma válasza:
...de miért járna? Nem csak a tudás számít? Én azt hittem...
2016. jún. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha több olyan felvételiző lesz, akik minden egyéb szempontból egyformán teljesítenek a felvételin, akkor ott (és csak ott) jelenthet előnyt.
2016. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!