Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezett valaki az ELTE...

Jelentkezett valaki az ELTE gyógypedagógiai karára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hány pontra számítotok? Miért ezt a szakot választottátok? Ha vidékiek vagytok koli vagy albérlet?



2016. jún. 10. 11:00
 1/3 anonim válasza:

Én jelentkeztem oda.

Kb. 420 pontom lesz :)

Mindig is érdekelt a gyógypedagógia, ennyi oka van :D

Vidéki vagyok, albérletbe megyek.

Te, kérdező?

2016. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is kb. 420 pontra számítok, remélem elég lesz.

Többek között azért választottam mert nyaranta gyakran önkénteskedtem beteg gyerekek között és megtetszett ez a hivatás.

A lakhatásom még bizonytalan :D

2016. jún. 14. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is oda jelentkeztem:) ha jól sikerül a magyar szóbelim, akkor 420 pontom lesz nekem is.

Azért választottam, mert már kiskorom óta vonz, hogy segítsek másokon, volt Down-szindrómás rokonom, illetve önkénteskedtem is sérült gyerekek között s magával ragadott a hivatás. Én budapesti vagyok, szóval a lakhatásom adott szerencsére.

2016. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!