Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE - Bárczi Gusztáv Gyógyped...

ELTE - Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar VAGY SZTE - JGYPK - gyógyppedagógiai szak?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, mit hallottatok?
2010. jún. 28. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Úgy hallottam, hogy az SZTE a legjobb iskola az egész országban.

[link]

2010. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindenképp a Bárczi a jobb. Ott többfele lehet szakosodni, míg Szegeden csak két lehetőséged van. Ez a legelismertebb gyógyped iskola az országban.
2010. jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeged is szépen húzza már fel magát. Attól függ milyen szakra akarsz menni. A két egyetem más tudást ad. Mindkét egyetemről jövő emberkékkel volt szerencsém együtt dolgozni és hidd el ha megkapsz egy gyereket/csoportot, az lesz a lényeg, hogy mennyire vagy kreatív, megértő stb. Ha el fogadsz egy tanácsot akkor olvass rengeteget. Könyvek százait olvastam el szinte minden ilyen témában ( ha felvesznek akkor majd meglátod, hogy a minden ilyen téma, a jogtól a neuropszichológián át egész sok mindent takar) és ezek a könyvek , meg a tenni akarás többet segített, mint bármelyik iskolai oktatás.

A munkáltató egyébként nem tesz különbséget. Nagyon kevesen vagyunk és egyre több helyre kellünk, így örülnek ha vagy. Csak Hajdú- Bihar Megyében legalább 10 helyet tudok neked mondani, ahova keresnek gyógypedagógust.

2010. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tesznek különbséget? Én azt hallottam, hogy ma már nézik, hogy hol szerezted a diplomád. De a gyógypedagógusokból amúgy is hiány van, örülnek ha egyáltalán találnak, nem? És a Bárcziról azt hallottam, hogy színvonalasabb az oktatás. Viszont elég rossz környéken van:( Szegeden az a jobb, hogy diákközpontúbb a város. Utolsó válaszoló, van erről valami tapasztalatod? Vagy nem olyan "gáz" hely Kőbánya, ahol a Bárczi van?
2010. jún. 29. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Abszolút nem gáz helyen van a Bárczi. A 9.kerületben van. A 3-as villamos ott jár és az tömegközlekedés szempontjából nagyon jó. Meg a 3as metró is ott jár.

Én a bárczira szavazok. ott tanít egy nagyon jó ismerösöm. Mondjuk nehezebbnek nehezebb az tuti,de megéri. A Bárczinak van elméleti/vagy gyakorlati? tömbje is a Damjanich utcában. A 7.kerületben.Ott pedig vmelyik troli jár.

2010. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a 70-es troli. a Bárczi mellett döntöttem, és nagyon-nagyon jól tettem!:)))
2011. jan. 18. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!