Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Krúdy Gyula Vendéglátó...

A győri Krúdy Gyula Vendéglátói Szakképző Iskolában milyen szakmát lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami jó tanuló. De a győri Krúdy Gyula Vendéglátói Szakképző Iskola jónak tűnik....7-es vagyok, az év végim kb 3,2 lesz átlagban. A legfőbb kérdésem az lenne, hogy itt milyen szakmákat lehet elsajátítani? És érettségit ugye ad? Vagy tudnátok nekem, szakmákat, szakközép iskolákat ajánlani Győr és környéke lenne az ideális. Bármi féle szakmát szívesen fogadok, majd ami felkelti az érdeklődésemet arra rá keresek. De nagyon jól jönne a segítség. A válaszokat, segítségeket nagyon szépen köszönöm, privátban isszívesenfogadom. Köszönöm!! :)

2016. jún. 11. 12:38
 1/1 anonim válasza:

szia :D

lehetsz cukrász, szakács vagy pincér.. 3 éves egy képzés de ha maradsz még 2 évig akkor leéretségizhetsz

2016. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!