Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valamit ezekről a sulikról...

Valamit ezekről a sulikról tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Ezekről az iskolákról szeretné megtudni pár dolgot (melyik a legerősebb/legszínvonalasabb, melyiket ajánljátok)

Illyés Gyula

Veres Péter

Eötvös József

Madách Imre

Weöres Sándor

Szt.Margit

Köszönöm szépen előre is ;) :)



2016. jún. 6. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg senki sem járt ezek közül mindegyikbe, így bárki válaszol ranglistákob alapuló összehasonlítást kapsz. Én az Illyésről tudok beszélni, mert oda jártam. Egyértelműen az ország erősebb iskolái közé tartozik, de, ha megütöd a felvételi követelményeket, valószinűleg nem okoz gondot a tanulás. Szóval megszakadni nem fogsz, de nem kell linkeskedni. Szerintem az jó mérce, hogy az osztályomból, majdnem mindenki olyan érettségit írt amilyet szeretett volna ( és amennyi energiát belefektetett) és szinte mindenki arra az egyetemre is került be ahova vágyott.
2016. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nyilván nem úgy gondoltam hogy mindegyik iskoláról irjon regényt csak amelyikről tud :)

2016. júl. 16. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!