Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyi gépészmérnök...

Szombathelyi gépészmérnök képzésről mi a véleményetek? Mennyire nehéz bekerülni? Mennyire nehéz? Milyen a maga a képzés? És milyen iskolából érdemes oda jelentkezni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén, szerinted egy most indult új képzésről vannak már bárkinek is tapasztalatai?!

Az egész még kísérleti stádiumban van, senki nem tud semmit.

Mindenki csak vár és megfigyel, hogy mi lesz.

2016. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

már korábban is kifejtettem erről a véleményem... szerintem csak a legjobbakat választja ki a duális képzésnek köszönhetően az iskola és a gyár... nincs semmi alapja, se megfelelő oktatók. Más egyetemekről szereztek óraadókat, akikkel majd max. elektronikusan tudsz konzultálni, nem fogsz szerintem elég figyelmet kapni...én inkább egy olyan egyetemre jelentkeztem, amelynek nagyobb és országosan elismert rangja van műszaki képzés terén.

Lehet, Szombathely is jó lesz, de még kísérleti szakaszban van, szinte semmi szakmai és eszközháttérrel...

2016. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jún. 27. 15:28
 4/4 anonim válasza:
Hello, ezzel nem értek egyet, [link] laborháttér rendben van, teljesen új, több 100 millió forintot költöttek el! Az oktatók főállásban vannak, nézz körbe! A képzés és az intézet ELTE-hez tartozik. A duális szerződés pedig bármikor felmondható, minden kötelezettség nélkül! A diploma után nem cégnél maradni vagy ilyesmi..Egyébként duális ösztöndíj ami 85ezer + állami ösztöndíj jár, egy feltétel van be kell járni a suliba és a céges gyakorlatokra, valamint hozni kell tanrendet! Ha valaki nem tudja teljesíteni, akkor állami hagyományos képzésben folytathatja.
2018. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!