Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-sek, vagy akinek rálátásuk...

BGE-sek, vagy akinek rálátásuk van a helyzetre, mivel győznétek meg, hogy ne a Corvinus nemzetközi gazdálkodását válasszam, hanem a BGE NG-jét?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Menj a Corvinusra, ha van rá lehetőséged. A két egyetem színvonala között nagyon nagy a különbség. Persze ha csak az a cél, hogy legyen egy diploma a kezedben, akkor mindegy.
2016. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akik lepontozták az előbbi választ, írják már le, hogy miért tették? Ha véleményük szerint nincs akkora színvonal különbség a két egyetem között, írják le, hogy látják, mert akkor lehetne egy kívülállónak tárgyilagos döntést hoznia, jelenleg úgy tűnik az első válaszolónak van igaza ellenérv híján. Én minden válaszolónak adok egy zöldet, most is adtam.
2016. jún. 15. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
A beképzelt fxszfejek gyűjtője a Corvinus. A BGE diplomája amúgy a statisztikák és a megkérdezett cégek szerint is többet ér, mert sokkal gyakorlatiasabb a képzés.. pont ezért linkelni nem nagyon lehet,kemények a vizsgák,de ha elvégzed,garantáltan jó munkahelyed lesz,nem is kell feltétlenül ebben az országban gondolkodni..azon kívül a BGEt most tömik pénzzel,a Corvinus meg az sem biztos,hogy néhány év múlva létezni fog :)
2016. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld. Várok még válaszokat. Mindenkinek megy a zöld, aki véleményt mond és logikus, amit ír.
2016. jún. 17. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Én a BGE-s igen rossz tapasztalataim alapján javaslom, hogy kerülje, aki csak megteheti. Van egy-két jó tanár, egyedül azért volt érdemes oda járnom, de sajnos a többségük kritikán aluli. Lehet ezen megsértődni mindenkinek, aki nem tudott bejutni a Corvinusra, de attól, hogy egyesek a lepontozással élik ki magukat még nem fog változni, hogy egy pár hónapja egyetem labdába sem tud rúgni tudományos értékek tekintetében a Corvinussal szemben.

Most pedig lehet jönni ezt is lepontozni a frusztrált főiskolásoknak :)))

2016. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld. Várom a további válaszokat.
2016. jún. 17. 22:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a Corvinusra járok (bár nem NG-re hanem emberi erőforrásokra), második helyen a BGF volt megjelölve. Szerintem ez a táblázat elég sokat elárul [link]
2016. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld. Szerencsére csak FSZ van a táblázatban NT-vel, és nem alapképzés. De köszi az infót. Várok további válaszokat is. Egy jó vita téma lehetne e téma.
2016. jún. 19. 18:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha van elég pontod, akkor Corvinus. Ha nincs, akkor BME.

A BGE-t felejtsd el :'D

2016. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, Van elég pontom, még eladni is tudnék belőle, ha lehetne :) Miért ez a véleményed, hogy a BGE-t felejtsem el?
2016. jún. 25. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!