Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szűlésznő szeretnék lenni....

Szűlésznő szeretnék lenni. Sajnos semmilyen képzettségem sincs ez irányban és negyven éves vagyok. Esélyem sincs ezt az álmomat valóra váltani? Felsőfokú képesitésem van, de nem egészségüggyel kapcsolatos

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De van:-) 4 éves szülésznő képzés nappalin. Levelezőn sajnos csak akkor végezhetnéd ha már az egészségügyben dolgoznál.
2016. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos hogy kell az hozzá? :( Megnyitottam a felvit és nem ír semmi kritériumot (a felvételi tantárgyakon kívül): [link]

de a semmelweis egészségtudományi kar honlapján se találtam semmit erről :/

2016. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érettségi követelmény kettő a következők közül: biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar nyelv és irodalom v. szakmai előkészítő tárgy
2016. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van levelező Debrecenben és Szombathelyen is. Ez nem lehet a munkahelyhez kötve, nem tudom, honnan vette az 1.
2016. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
onnan vettem, hogy oda járok, csak más szakra. Mindegyik levelezős képzéshez kötelező vagy fennálló munkatapasztalat vagy x év, mivel ezek a képzések ugye legnagyobbrészt gyakorlatra épülnek, amit levelezőn nem lehet megoldani, így ott csak az elméletet oktatják, a gyakorlatot pedig a munka során kell megszerezni.
2016. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


tessék előkerestem, ott van a jelentkezés sajátos feltételei résznél

2016. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A budapesti és a szombathelyi képzésnél nem írnak ilyet: [link]

[link]

2016. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
PTE-n (Szombathely) már nem kell munkaviszony a levelezőhöz, régebben tényleg kellett, majd ha lesz időm előkeresem.
2016. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Utolsó vagyok, tehát ezen az egyetemen, tuti nem kell a levelezőhöz munkaviszony, máshol nem tudom hogy van.

2016. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Győrben is van ilyen képzés.
2016. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!