Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egerben melyik gimnázium...

Egerben melyik gimnázium venne át szerintetek?

Figyelt kérdés
4,1es átlagom lesz. Kémia, nyelvek ötös, tesi+ének szintén, többi 3-4. Tudom, elrontottam ezt az évemet. 9.-es vagyok, 10.-ez kezdeném ott. Milyen gimi hajlandó átvenni általánosra, ahol vinném is valamire?

2016. jún. 12. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Most végeztem a Wignerbe, na oda ne menj véletlenül se :D nekem is egy kicsivel odébb kellett volna mennem a Neumannba, de már mindegy elbasztam. Te viszont 3 hely közül választhatsz!

1. Neumann: ajánlom mert ott arany élet van, én szempontomból sok jó nő meg sok béna pali szóval kiélheti magát az ember :D +az biztos hogy a legjobb suli egerben oktatás szempontjából is, onnan csak az nem viszi valamire akit apuci pénze tart ott :D

2. Gárdonyi: hasonló arany élet, kicsit lentebb esett oktatás de még mindig jó és a suli is szép, jófej tanárok (legalábbis akikkel nekem volt dolgom)

3. Szilágyi: annyira nem arany élet inkább csak elmegy, oktatás meg talán a GGCG fölött van picivel vagy egy szinten, viszont az messze van mindentől :D

+1 Dobó: legaranyabb élet, viszont akik innen mennek tovább valahova azok küszködnek keményen mert valahogy mégsem olyan okosak mint a bizikben látszik :P de legalább a közösség jó meg nagyon minimálisan de egyetemre is felkészít

2016. júl. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!