Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolaváltás 6. -ban? Van...

Iskolaváltás 6. -ban? Van értelme?

Figyelt kérdés
Most fogok 7.-be menni. Megeri altalanos iskolat valtani? Ha igen Szekesfehervaron melyikbe menjek? Ahol igenyeseg a diakok es lazak a tanarok, jol erezhetjuk megunkat de tanulunk is.

2016. jún. 13. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek? Legalább egyetlen indokot írnál, miért.
2016. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert az nem erzem jol magam egy alszent iskolaban ahol pl hittanon tanitjak a bizalmat es meg a hittantanar keri hogy tegyuk fel a taskankat a pad kozepere dolgozatkor h ne lessunk. Meg egyszeruen nem lehet jol erezni magunkat az idegbeteg tanarokkal akik elbogik magukat oran ha nem ertjuk miert nem adja meg a jobb jegyet ha fel pont hianyzik. Ja es a vakaciot A4-es lapokra irjuk amiket kituzunk a faliujsagra:(
2016. jún. 13. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak furcsa dolgok, de azért így összességében nem biztos, hogy a hiba az ő készülékükben van...
2016. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Masodik altalanos iskola ahova jarok(az elsobol csaladi okok miatt mentem el) es latom, hogy ez az iskola egy elcseszett dolog mert a regi iskolamban tudom mint tortenik (tartom a kapcsolatot) a mostani iskolamnak ezert tudom hogy van jobb
2016. jún. 13. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Mért nem mész vissza az első iskoládba, ha ott jobb volt? (Egyébként amiket írtál, azok egyikével sincs baj, valószínűleg nem ezek a valódi okai, amiért rosszul érzed magad.)
2016. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra, de lehet hogy piszkalnanak miatta hogy visszamegyek,megy anya nem szeretné
2016. jún. 13. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Mért nem szeretné?
2016. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert elvaltak a szuleim, es a regi osztalytarsam apukajaval el egyutt (aki oda jár) es mindig talalkozna az anyukajaval meg szeintem is fura lenne ha oda mennék vissza
2016. jún. 13. 21:51
 9/9 anonim válasza:
NAgyon a történetben, hogy miért és hogy akarsz iskolát váltani, de szerintem ha most mennél hetedikbe és mindenképp máshova szeretnél járni, akkor menj át kisgimibe.
2016. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!