Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hova iratkozzak át?

Szerintetek hova iratkozzak át?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és utálom a mostanj sulimat.Nagyon szeretnék átiratkozni de nem tudom hova.valahol Csepel környékén keresgeltem de az se lenne baj ha messzebb lenne.Az a baj h 81 pontos lett tavaly a felvételim de ez átiratkozásnál nem számít és hiába jók a jegyeim egy szintfelmérőn nem nagyon tudnék teljesíteni.Még talán angolból de az se megy annyira hűdenagyon.Szóval olyan közepes erősségű gimit keresek.Esetleg azon gondolkoztam még h reál szakot megpróbáljam mert jó vagyok benne,de nem nagyon szeretem.

2016. máj. 19. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit nem szeretsz azt nem kell csinálni. Jelentkezz át szalag melletti kisegítő munkára, három műszakban, legalább 3 évre. Majd ha benő a fejed lágya, majd akkor tanulsz...
2016. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jedlikbe jársz?
2016. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a hunyadiba
2016. máj. 21. 07:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Szent László?
2016. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha oda jársz tudsz mesélni róla?(Közösség,tanárok milyen a nyelv oktatás)
2016. jún. 30. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat en jovore leszek ott 9.es ..mar most imadok mindnekit ..az uj osztalyom nagyon jo...kemeny suli..de megeri ..szep az épület , hatalmas udvar rengeteg szakkor van ..bioszbol kemiabol a legerosebb ..nagyon dicserik es eleg nehezen lehet oda bejutni de a 81 pontossal tuti atvesznek ...ismerem azokat akik jovore lesznek 10.esek mint te..nagyon jo fejek , viccesek es jo kozosseg ..en ajanlom h idegyere ..es csepelrol a laszloig szamtalan busz jar szoval az sem problema
2016. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja..igen a tanarok nagyon megertoek ..persze van 1-2 rideg gyoker de az minden gimiben van ..a legtobb vicces ..a nyelvoktatasban is nagyon jo..olaszbol a legjobb ..de tudsz választani ezek kozul az angol mellett latin olasz nemet spanyol francia...ne csepel kornyeken kereess gimiket mert ott finoman szolva eleg szarok..olyanba jarj ami kicsit messzebb van de jo kedvvel mesz be :)
2016. júl. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!