Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden 4 évfolyamos gimnáziumb...

Minden 4 évfolyamos gimnáziumban tanítanak társadalomismeretet?

Figyelt kérdés

Melyik évben? Volt aki már érettségizett belőle? Lehet emeltet is? Mennyire nehéz?

Komm-média szakhoz kéne

15/L



2016. jún. 14. 14:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem egyébként (ezt elfelejtettem leírni :D), mert én még nem hallottam róla, hogy nálunk lenne. De amúgy ki tudja..
2016. jún. 14. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 5 éves gimibe járok,nekünk jövőre lesz(12.oszt).
2016. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, nálunk például nem tanítanak.

Egyik ismerősöm érettségizett belőle, 100% lett neki az írásbeli.

Igen, van belőle emelt szint is, elvileg nem túlzottan nehéz. Itt az idei évi emelt társadalomismeret feladatlap: dload.oktatas.educatio.hu/erettsegi/feladatok_2016tavasz_emelt/e_tars_16maj_fl.pdf


Egyébként az Oktatási Hivatal honlapját böngészheted, még több mindent is találsz ott! [link]

2016. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam még ilyen tantárgyról, pedig gimis voltam, hatosztályos, de a négy évfolyamosoknak se volt.
2016. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk utolsó évben volt, de halálosan unalmas volt... Nem tudom ki az az elvetemült aki szereti azt a szart.
2016. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3-as nem jó a link, el tudnád küldeni újra? Egyébként köszi a segítséget :)
2016. aug. 3. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk nem volt 4 es 6 osztalyos gimiben se. En most erettsegiztem belole emelt szinten.
2020. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!