Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban, aki kitűnő vagy...

Gimnáziumban, aki kitűnő vagy jeles lesz év végén kap könyvjutalmat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk nem volt ilyen
2016. jún. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nalunk volt, szerintem eleg sok helyen szokas, foleg gimikben, ha szakkozepben nem is. de eddig nem voltal meg ott evzaron, vagy nincs felsos ismerosod, akitol ezt biztosra megkerdezheted?
2016. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egész suli előtt megjutalmazták évzárón vagy mikor. Habár lehet, hogy az csak négy év után volt, de szerintem nem. Vagy már nem is tudom.
2016. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sulitól függ, nálunk igen:)
2016. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen.
2016. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most vagyok kilencedikes, jövőhéten lesz az évzáró és kíváncsi voltam, hogy itt is van-e ilyen vagy csak általánosban. :) Jeles lettem szóval csak egy négyesem lett, de van kitűnő is az osztályban.
2016. jún. 11. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a kitunok nem konyvet, hanem csipket kapnak
2016. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a kitűnők kapnak, a jelesek már nem. :D

De minden iskola másmilyen, az előző iskolámban például minden diák kapott könyvet év végén, eredménytől függetlenül. =)

2020. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!