Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pár kérdés a (Budapesti)...

Pár kérdés a (Budapesti) Leövey Klára gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy a nyelvi éveseknek lesz úszás az első évben (méghozzá heti kettő)😲. Ez tényleg így van.

Idegen nyelven kívül (nekem német) milyen óráink lesznek még?

A lányoknak és fiúknak külön van a tesi órájuk? És ugye nincs hozzá kötelező egyenpóló..😂


Amugy a 9ny/e osztályba fogok járni, az osztálytalalkozóról lemeradtam, mert nem voltam otthon😂, jövőbeli osztálytársakat is keresek pl.: megismerkedni velük,meg dumálni ☺



2016. jún. 17. 15:07
 1/3 anonim válasza:

Az úszásról nem tudok de szerintem nem. Van ez a heti 5 tesi óra amit úgy oldanak meg hogy 3+valamilyen sportkört(úszás,túra,korcsolya,aerobik,foci,röplabda..) választanod kell hozzá ha nincs egyesületi igazolásod.

Külön van,viszont van hozzá póló.

Van facebookon egy LKG nevű csoport de a gólyavezetőitek majd megpróbálnak titeket összegyűjteni külön osztálycsoportba legalábbis tavaly így volt.

2016. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mindig van-e uszas, azt nem tudom, de a most vegzett 9.ny-nek volt kotelezo jelleggel.

A nemetorakon kivul lesz meg angol, matek, tesi (az uszason felul), szam.tech es kommunikacio. Hogy utobbi pontosan mire valo, azt senki sem erti :p

Igen, a tesiorak kulon vannak, de van egyenpolo. Tanara valogatja, hogy keri-e vagy hordhatsz sima feheret is.

Az osztalytarsaidat pedig elobb-utobb valoszinuleg megtalalod, a golyavezetoknek megvan a nevsor, ha van faced, fel fognak venni osztalycsoportba. De ha nem, akkor sincs semmi. Nalunk is voltak olyan gyerekek, akiket evnyiton lattunk eloszor, de teljesen jol beilleszkedtek :)

2016. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, 10 D-s vagyok, nálunk az NY-nek tavaly közelező volt az úszás. Általában nulladikban van.

Az órarend fent van, tudom, későn válaszolok, gondolom láttad már. Mondjuk nekem fura, csak angolt, németet és informatikát látok, ami szerintem tökre nem normális.


Tesire Donáth, a lányok tanára vagy a fehér, vagy az első napon kapott pólót kéri. Igen, nekünk kötelező volt kifizetni.

Ha jól emlékszem a fiúknál ugyanez a helyzet.


Csütörtökön pedig minden mást megtudsz!

Üdv a suliban! ^^

2016. aug. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!