Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a budapesti Leöevy...

Vélemények a budapesti Leöevy Klára Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok? A közösség? Nehéz bekerülni? Milyen átlag kell hozzá? Nehéz suli? Jó a tanítás? A töri+társadalomismeret, és az angol nyelvi előkészítős szak érdekelne. És a töri+társadalomismeret szakon nagyon háttérbe szorulnak a reáltárgyak?

2016. jún. 5. 17:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*Leövey
2016. jún. 5. 17:20
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

En leoveys vagyok, es szerintem alapvetoen egy kozeperossegu gimnazium.

A tanarok, haat...valtozoak, sajnos vannak fura egyenek, de olyanok is, akik nagyon lelkiismeretesek. Szerintem a legfontosabb, hogy az osztalyfonokod jo legyen.

A kozosseg szinten megoszlik, szerencsere a mi osztalyunk nagyon-nagyon jo *kopp-kopp*, de sajnos masoknal nagy a szethuzas. Erdemes mindenkivel joban lenni, ugymond egyik klikkbe sem tartozni, mivel hamar beskatulyaznak :$

A bejutas nehezsege szaktol fugg leginkabb, a torire es a nyekre sajnos elegge huzos. Viszont szerintem ez a ket legerosebb, legszinvonalasabb tagozata is egyben a sulinak. A real targyakat ugyanugy tanitjak, komolyan veszik, pl.az infos es a termeszettudomanyos tagozat is ugyanazt tanulja, mint a toris. A tanitas tanarfuggo, ha jo tanart fogsz ki, piszok nagy szerencsed van. Ha rosszat, akkor sajnos kevesbe. De igazan goromba, igazsagtalan tanar szerintem nincsen, max elofordulhat, hogy furan magyaraz, es hozza kell szoknod.

2016. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ne aggódj. Ezek a széthúzások csak rossz osztályokban vannak. Nálunk sincs. A többibe meg nem mindegy? Úgyse fogod nagyon ismerni őket,mert baromi sokan vagyunk. És ha szerzel barátokat,akkor nem lesz gond;)
2016. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!