Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha szóbeli érettségin mondok...

Ha szóbeli érettségin mondok elegendő jó dolgot a ketteshez/hármashoz, de aztán egy kérdésre nagy hülyeséget válaszolok, akkor lenullázhatja a tanár?

Figyelt kérdés

Tehát próbálja inkább válaszolni, hátha jó lesz, vagy biztonságosabb nem mondani semmit?

Vagy pontot vonhat le érte, abból amit már "megszereztem"?


Egyszer esszénél írtam kb. négyesre elég dolgot, de egyest adott, mert a végén konzervatívot írtam felvilágosodott(vagy nem tudom mi) helyett.

Mentségemre: letelt az idő és gyorsan kellett befejezést írni, ideges voltam és összezavarodtam. Érettségin meg aztán pláne az leszek.


Inkább próbálkozzak vagy jobb ha nem?



2016. jún. 17. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nullázhatja le, ha már egyszer beszéltél. De mondjuk, a dolgozatban se lett volna neki szabad.
2016. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nullázza le, de levon érte
2016. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Azért adott egyest, mert "nem értettem meg a feladatot". Ami gyakorlatilag hülyeség, de szempont a javításnál, ha az 0 pont, akkor az egész 0 pont, vagy ilyesmi. Szóbeli érettségin ez nem tudom mennyire van jelen.
2016. jún. 18. 10:16
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Nem csak nem ad érte pontot? Levon abból amit már jól mondtam?
2016. jún. 18. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arra hivatkozott, hogy nem értetted a feladatot, akkor ott nemcsak erről az egy szócseréről volt szó. Egész jó esszét írtál - egész más témáról.
2016. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!