Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGE gazdmen szak tényleg...

A BGE gazdmen szak tényleg nagyon szivatós?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki arra jár? Mi a véleményetek róla?
2016. jún. 18. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az egész bge-t egyszer viszkok fruzsi bge témàval foglalkozò blog bejegyzése alatt szidtàk mint a bokrot. Csak itt szoktàk dicsérni a trollok, hogy milyen nagyszerű intézmény. Javaslom keresd meg a bizonyos blogot sok mindent leìrnak ròla, hogy mi a valòsàg...
2016. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Kommenteket olvasd...

2016. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:/ nagyon köszi a válaszod! Felpontoztalak
2016. jún. 22. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a véleményeket nem én írtam, hanem a kommentelők, szóval ne nekem köszönd. Nekem csak egy élményem van bgf-el, egy okj-t szerettem volna pszk-n elvégezni, rendesen lehúztak és megszopattak mondván ahhoz, hogy a bgf pecsétje legyen a bizonyítványon fizessek többet. Már akkor szembetűnő volt a felügyelők és a vizsgáztatók bunkósága és "leszaromsága", a sikertelen vizsga után kb. telefont se akarták felvenni nekem, mikor esetleges pótvizsgáról érdeklődtem. Utána hallotam ismerősöktől, akik nappalin felsőoktatási szakokon voltak, hogy nem jó, mennének máshova, de nincs versenyképes alternatíva. Egyébként, ha megnézed a kommentek zöme is inkább kiakadás, kifakadás mint sem dicséret. Egy-két beképzelt emberkén kívül, akiknek összehasonlítási alapjuk sincs, de meggyőződésük, hogy ha más intézményben végeztek volna, akkor kevésbé lennének értékesek, sikeresek mindenki szidta. A megszerezhető tudás minden intézményben adott, a tudásszerzésben nem a szenvedés a lényeg hanem, hogy tudásszomjad kielégítsd. Sokan abban a tévhitben vannak, hogy a tudásért meg kell szenvedni. BCE-re menj, ég és föld, lehet kemény lesz, de legalább olyan oktatóid lesznek, akik belelátnak abba amit oktatnak, van benne gyakorlati tapasztalatuk és nem csak kutatásokon keresztül ismerik a témát. Személyes kedvencem Dr. Tátrai Tünde, remek oktató.
2016. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom, hogy mindenki leszólja, panaszkodik rá. A BCE-re szerettem volna menni, de úgy néz ki sajnos, hogy nincs elég pontom. 7 pont kellene még a ponthatárhoz. Ezért a BGE a másik lehetőség. :/ de nekem nem igazán tetszik
2016. jún. 25. 12:31
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem sem igazán tetszik*

Most pedig már főleg nem.

2016. jún. 25. 12:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyelj csak egyet tudok neked tanácsolni, állj pozitívan a dolgokhoz. Próbáld meg a bge-ből a legtöbbet kihozni. Ha meg úgy látod, hogy nem neked való és nem jön be a közeg, válts.
2016. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon rendes tőled.
2016. jún. 26. 16:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Én BGE re járok Gazdmenre. A módszertani tanszék ótvar görény (ott szivatnak, ahol tudnak), de minden teljesíthető. Vannak olyan tárgyak, amiket csuklóból teljesítesz, vannak olyanok, amiken megfájdul a segged, annyit seggelsz előtte. Az ügyintézéssel nekem nem voltag gondjaim, pedig én újrafelvett vagyok. Jelenleg másodéves vagyok, de már most kaptam egy csomó állásajánlatot cégektől. Végzős ismerősöm az egyik big 4-nál könyvvizsgáló, a másik meg az IBM-nél dolgozik elég jó fizetése van mindkettőnek. Teljesíthető és szerintem érdekes is a szak és már most látom, hogy nem hogy munkanélküli nem leszek, de elég jó munkalehetőségek vannak. Ja angolul mindenképpen tanulj meg, ha nem tudsz, mert a normális cégeknél alap az angol munkanyelv.
2016. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod, örülök hogy vannak azért pozitív dolgok is, felpontoztalak. :)

Tudok angolul, bár a német a fő nyelvem. Szerinted van olyan lehetőség, hogy mindkettőt tanuljam szakmai nyelvként? Vagy ezt hogy lehetne megoldani?

2016. júl. 9. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!