Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek miért akar mindenk...

Szerintetek miért akar mindenki lebeszélni a jogász szakról?

Figyelt kérdés

Eddig akárkit megkérdeztem mind azt mondta hogy nem ajánlja..

Pontom megvan hozzá pedig..


2016. jún. 20. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát ott volt már több lehetőség is, hogy megkérdezd...
2016. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az emberek szívesebben élik más életét a sajátjuk helyett.
2016. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de nem mondták meg konkrétan.

Annyit mondtak hogy minimum 8 év.. dehát ez nem igaz szerintem

10 félévet írnak. Ha csúszol akkor oké hogy több de nem így kell neki indulni nem?

2016. jún. 20. 15:05
 4/5 anonim válasza:
Persze hogy nem. Ha te oda szeretnél menni, ne érdekeljen mit mondanak mások! Lehet általánosan hangzik, de ez így van. Sok sikert!
2016. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az egyetem 5 év, plusz amennyi összejön, fél év, vagy 1 év. A nyolc év nem igaz,az egyetem után kell 3 évet jelöltként dolgozni (ügyvédjelölt pl), és a három év után szakvizsgázni, hogy "teljes értékű" ügyvéd, jogtanácsos lehess. Az a három év pedig alacsony fizetést jelent, nem olyan jó körülmények között.
2016. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!