Nehez a 9. osztaly?

Figyelt kérdés
Halado angolos osztalyba fogok jarni szeptembertol a varos egyik legjobb gimijebe. Az lenne a kerdesem,hogy mennyire nehez az elso ev? Mindenki azt mondja,hogy magyon nehez es nem fogom birni. Igaz ez? 7-8.-ban kituno voltam. Az elozo evekben is csak 1-2db 4-es csuszott be a bizonyivanyomba. Szinte mindig 4-es 5-os jegyeim voltak. Nagy ritkan volt egy darab 3-as de ez nem sokszor fordult elo.

2016. jún. 21. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 7.-8.hoz képest sokat rontottam(fizika meg ilyenek) de nem mondanám nehéznek. Inkább au egész, hogy új osztály, új tanárok számomra emiatt volt "nehéz"
2016. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En 9.ben annyira meg voltam szeppenve az uj suli, tanarok, kornyezet stb miatt hogy ugy tanultam mint egy kisangyal :D szerintem ez nem a "nem lehet birni" kategoria
2016. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem nehéz, de végül is a tanároktól függ, hogy hogy tanítanak, és az osztálytársaidtól, hogy mennyire lehet tőlük órán figyelni!
2016. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most nyelvi előkészítőn voltam, az viszonylag könnyű volt. Jövőre más lesz :D


Attól függ, mennyire vagy elkötelezett. És jól mondja az előző, nagyban függ az osztálytól is. Bár ha haladós vagy, ott azért magasabb követelmények lesznek, csak a "jobbakkal" leszel együtt gondolom, szóval nem lesz baj :D


Sok sikert!

2016. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!