Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madáchosok! (Bp) milyen a...

Madáchosok! (Bp) milyen a gimi? Szóbelin miket kérdeznek? Az az osztály, ami angol haladónak van meghirdetve (4 évfolyam) milyen az angolon kívül? Humán? Szeretitek? Nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat előre is:)

2015. jan. 20. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :) Kinn vannak a követelmények, de igazándiból nem értem, milyen tipusú a szóbeli beszélgetés. Talán szintén képről kell beszélni, mint magyarból? o.O
2015. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hallottam olyat is, igen. de engem az érdekel, hogy abba az osztályba csak angolból kell? magyarból nem? vagy ez hogy van.
2015. jan. 20. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:

(Első vagyok)

Igen, kell. Minden tagozatra nyelvből meg magyarból. De a magyar igazából csak annyi, hogy húzol egy képet, de nem úgy mint a tételeket, hogy nem látod, hanem látod őket, és kiválasztod amiről a leginkább beszélni tudsz/szeretnél. Itt ilyen általános tájékozottsági mérés van, meg mennyire vagy szimpatikus, hobbik, mit olvasol stb.

Az angol a vizsgáztatás igazán, de ott nem tudom miket kérdeznek, vagy inkább mi módon kérdeznek. A tájékoztatón csak ennyit mondtak el :(

2015. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen:) te is megjelölöd a madáchot?
2015. jan. 20. 19:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Igen, másodiknak jelölöm :D

2015. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
király:) jól sikerült a felvételid? bizid milyen?
2015. jan. 20. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Te elsőnek?

70-75 pontos lett a felvételi, tavaly csak fizikából és tesiből voltam négyes, a többi 5, idén félévkor csak tesiből.

Te?

2015. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

tesit nem is nézik :D

75-80 és felvételi tárgyakból 5,0. úgyis csak azokat nézik.

2015. jan. 21. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom, csak az rombolja az átlagomat XD Amúgy majdnem mindenhova megvan a max. hozott pont.
2015. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok nyolcadikosok. Nem kell félni, a nyelvi szóbeli nem nehéz, először megkezdett mondatokat kell írásban befejezni, majd ki választhatod, hogy melyikről szeretnél beszélgetni, és feltesznek neked néhány kérdést. Valamint egy idegennyelvű szöveget kell felolvasni.

A madách nem az a tipikus humán gimi, legalábbis a reál tantárgyakat is elég komolyan veszik. Inkább művészeti sulinak mondanám. Sok a kulturális programlehetőség. Én nagyon szeretek idejárni, életem legjobb döntése volt:) Sok sikert a felvételihez!

2015. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!