Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mosonmagyaróvári Haller János...

Mosonmagyaróvári Haller János iskola -általános iskola részéről- mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.Tapasztalatok, ajánlatok, ötletek, bármi.Augusztusban költözünk Mosonmagyaróvárra és az a körzeti iskolánk. Kislányom alsó tagozatos általános iskolás. Ha lehet csak az oda járó/járt gyerekek/szülei, illetve az ott tanító/tanított tanárok írjanak. A legendák, azt hallottam, azt beszélik sztorik nem érdekelnek. :-) Köszönöm
2016. jún. 22. 22:29
 1/1 anonim válasza:
Oda jártam évekig. Imádtam. Sokszor vissza sírom. Kedves, segítőkész tanárok. Bár sajnos hogy is mondjam, hogy ne legyek bunkó.. sajnos ott megtalálható pár roma gyerek.. ami nem mindenkinek felel meg.. de igazából nem zavaróak.. a tanárok viszont elég jól tudnak bánni az diákokkal.. :)
2017. febr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!