Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A maximális 6 vizsgaalkalomba...

A maximális 6 vizsgaalkalomba beleszámít az is, amelyiken nem jelentem meg?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem igazoltan nem jelentél meg, akkor igen.
2016. jún. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetemfüggő, nálunk nem.
2016. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem számít bele a törvényben meghatározott 6 alkalomba, ami után el kell bocsátaniuk! Mivel a törvény sikertelen vizsgákról ír, egy olyan vizsgát pedig nem lehet értékelni, amin meg sem jelentél.

Persze, ha az intézménynek van valami más szabályozása, amiben a "nem jelent meg" vizsgákat beszámolják, akkor lehet, bár nem tartanám túl etikusnak, és logikusnak sem. Nem is tudok ilyen intézményről, de szívesen veszem, ha valaki bemásol egy TVSZ-ből egy részletet, ami ezt alátámasztja.

2016. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Az első válaszoló elkeserített, de ezek szerint nem úgy van.

Áttanulmányoztam már sokszor a saját szabályzatunkat (Debreceni Egyetem), de erre utalóan semmit nem találtam.

2016. jún. 24. 16:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha érdekel valakit, bizony beleszámított! Viszont nem probléma, mert meg lett a tárgy :)
2016. jún. 27. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!