Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tapasztalatotok van az...

Milyen tapasztalatotok van az OKJ-s klasszikus zenész szakról?

Figyelt kérdés

Mindent szívesen várok, épp ezért nem is tennék fel alkérdéseket.

Max még annyit, hogy mennyire lehet párhuzamosan végezni levelező (vagy akár nappali) egyetem mellett, és kikerülhetsz -e onnan olyan tudással, mint aki végig járta a zeneművészeti szakközepet?



2016. jún. 25. 23:25
 1/4 anonim válasza:

attól függ melyik intézmény OKJ-s képzéséről beszélünk.

amúgy az én tapasztalataim pozitívak.


simán lehet vinni nem-levelező egyetem mellett is.

nincs annyira sok óra, hogy ne lehetne.


és ha nem csak ímmel ámmal csinálod a képzést, akkor magadba tudsz szívni annyi tudást mint egy szakközepes.

2016. júl. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Gondolom, a tapasztalat alatt saját tapasztalatot értettél :) Megkérdezhetem, hogy milyen hangszeres vagy?

És pontosan milyen órák vannak egy ilyen képzésen + mit takar az, hogy nem túl sok?


Igazából csak érdeklődöm még, de minden érdekel, hányan járnak egy ilyen képzésre, mennyire vannak ott a tanárok, stb.

2016. júl. 6. 22:12
 3/4 anonim válasza:
Bartók konzi Okjval továbbjuthatsz a Zakra, ket ev alatt kell megtanulnod, amit a kobzis gimnazisták négy év alatt tesznek meg.
2016. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. nov. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!