Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi jelentkezésnél ki lehet...

Felvi jelentkezésnél ki lehet törölni az első helyen megjelölt szakot?

Figyelt kérdés
És ha kitörlöm akkor automatikusan a második helyen megjelölt lesz az első? (Sajnos sorrendet már módosítottam de az 1. megjelölt egyetem túl messze van ezert inkább a máodikra mennék.

#Felvételi;felvi;egyetem;jelentkezés;sorrendmódosítás;főiskola
2016. jún. 27. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Változtasd inkább a sorrenden és tedd be utolsó helyre. Ha van elég pontod az előtte megjelölt helyekre, akkor az gyakorlatilag olyan mintha törölted volna az utolsót.
2016. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mint már írtam sajnos sorrendet már nem tudok változtatni, ezért gondoltam arra, hogy kitörlöm az 1. megjelölt szakot.
2016. jún. 27. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkapkodtad a sorrendváltoztatást. Melyik szakot akarod törölni és melyik egyetemről és melyik lesz a befutó így?
2016. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!