Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek elég lesz 437...

Szerintetek elég lesz 437 pont SE-ÁOK-ra?

Figyelt kérdés
A tavalyi ponthatar után vajon emelkedik annyit hogy lecsússzak a Semmelweis orvosijáról? Idegtépő várni, ha van valami ötlet hogy mennyi lesz a ponthatar kérlek írjátok meg. Tavalyhoz képest kevesebben jelentkeztek de az érettségik átlagban jobbak lettek (ahogy hallottam). Köszi a válaszokat :)

2016. jún. 28. 23:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán elég, talán nem. Ezt nem lehet előre megmondani. Tudom, hogy idegtépő várni (én annó 435 ponttal kerültem be - annyi volt a ponthatár, már teljesen lemondtam a sotéról.) Júliusban kiderül.
2016. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tudja lehet hogy nagyon felmegy de lehet hogy a kevesebb jelentkező miatt stagnál. Tavaly is felment 3 pontot pedig a tavalyiak nehezek voltak, de ezt most nem lehet még megjósolni :)
2016. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 444 van, de nem jelöltem a SOTE-t. Szerintem nem lesz elég a 437, de bármi megtörténhet. Ez csak az én véleményem.
2016. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Én pont lecsúszok róla, de nem tudom melyik vidékire érdemes menni, nektek van valami infotok a vidékiekról?
2016. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Gyertek Pécsre kicsi gólyák! ;)
2016. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A #3-as vagyok, én csak Debrecenbe szeretnék menni.
2016. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
2%

Debrecen K.O. Nagyobb a füstje, mint a lángja...ezt mutatja az is, hogy tavaly már Szegeden is magasabb volt a ponthatár...egyre kevesebb a külföldi ott, nincs ki támogassa az egyetemet, romlik a színvonal is.

Az első félévet az orvosin gyakorlatilag meg lehet úszni vizsgák nélkül, mindhármat ki lehet váltani az évközi tesztekkel..aztán jön a 2.szemeszter és belehalsz. Rendkívül rossz a felépítése az oktatásnak.

2016. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Debrecen nagyon jó, és jó az oktatás is. Én a pécsit nem tartom semmire. :)
2016. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű :( Idén nagyon könnyű volt a kémia és a biosz emelt is. (Persze én is elk*rtam ennek ellenére)
2016. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem teljesen értem, milyen alapon ítélkezik itt bárki, bármilyen egyetem fölött! Tán próbáltátok mindkettőt, hogy "nem tartjátok semmire" meg annyira jártasak vagytok a színvonalat illetően az ország másik felében lévő egyetemről? Hihetetlen, hogy orvosira is bármilyen nagypofajú hülyegyereket felvesznek...

Kérdező: először is elnézést az OFF-ért. Másrészről: idegtépő, de ezen mindannyian átmentünk, akik valaha is felvételiztünk egyetemre :) ez ezzel jár. Egy ismerősöm 456 ponttal felvételizik a POTE-ra, mégis naponta adja elő a hattyú halálát, mert mi van, ha nem... Hogy mi lesz a határ, azt nem lehet megjósolni. Minden évben ugyanazok a pletykák terjednek, a legtöbbjük alaptalan. Idén volt a legnehezebb az érettségi, idénjuj de sokan írta 90% felettit stb... Mikor én felvételiztem, akkor is olyan biztosra mondták, hogy kb 10 pontos emelkedés várható. Ez akkor volt, mikor bevezették a két emeltet. Akkor volt az a nagy zuhanás, majdnem 20 pontnyi... Nem szabad spekulálni és itt kérdezgetni főleg értelmetlen, mert bárki írhat bármit. Sok sikert és addig is kívánom, hogy tudj pihenni és lazítani, ráérsz akkor aggódni, ha véletlenül mégsem kerülnél be.

2016. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!