Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek elég lesz 437...

Szerintetek elég lesz 437 pont SE-ÁOK-ra?

Figyelt kérdés
A tavalyi ponthatar után vajon emelkedik annyit hogy lecsússzak a Semmelweis orvosijáról? Idegtépő várni, ha van valami ötlet hogy mennyi lesz a ponthatar kérlek írjátok meg. Tavalyhoz képest kevesebben jelentkeztek de az érettségik átlagban jobbak lettek (ahogy hallottam). Köszi a válaszokat :)

2016. jún. 28. 23:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Hát ez statisztikai képtelenség. Hogy jöttek ki? Most nagyon kíváncsi lettem.
2016. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Aztaaa, kedves 17. nagyon szépen köszönöm a válaszod:)) nem számítottam ilyen statisztikára, kíváncsi vagyok beválik-e, én bízom benne nagyon hogy igazad lesz és így alakulnak a pontok. Azt esetleg meg tudnád nekem mondani hogy a létszámcsökkentésről hol olvastál/hallottál?
2016. júl. 11. 21:43
 23/29 anonim válasza:
Ez a statisztika lehet ,hogy jól hangzik ,de úgyis azon fog eldőlni,hogy idén hogy teljesítettek az érettségiken a felvételizők.Nekem is ennyi pontom van amúgy,de én fogorvosira indulok,szintén SOTE. Én is nagyban reménykedem.
2016. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
9%
Erről beszélgettünk párommal, ő érdekes módon azt hallotta, hogy lesz pár pontos zuhanás, én meg (már csak az itt olvasottak alapján is) azt, hogy emelkedni fog... Ilyen szinten lehet kikalkulálni, hogy hány pont lesz. Az ominózus korábbi válaszoló, aki megsaccolta, meg nem tudom mi alapján bohóckodik, mert még ha veszi is a fáradtságot és kikeresi interneten, hogy milyen eredmények születtek, akkor sem tudhatja, hogy a felsoroltak közül ki jelentkezett orvosira, ki pedig más szakra (hiszen emelt biosz kémia kell fogorvosira, állatorvosira, gyógyszerészetre, de nem egy ismerősöm van, aki megcsinálta a két emeltet bár "csak" biosz szakra jelentkezett elsőként), ki SOTE-ra ki pedig a többi egyetemre. Hamarosan kiderül, ne kalkuláljatok, mert csak tippmixelni lehet, semmi mást. Most ha én azt mondom, hogy 436 lesz a határ, akkor kire fogsz haragudni, ha kijön a 438? NEM LEHET KIKALKULÁLNI. Törődjetek bele, hogy nektek is pontosan ugyanúgy kell várakoznotok, mint eddig minden évben mindenki másnak. Nekem is határeset volt anno pontom, így tudom milyen érzés, nem haltam bele.
2016. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
24: én nem fogok haragudni senkire, tudom hogy kiszámíthatatlan a dolog de beszélni róla, spekulálni számomra jobb, mint magamba fojtani és minden nap szorongani egy sort azon hogy semmi nem biztos. Hónapok óta várom az eredményt, sőt, mivel ismétlő érettségit tettem ezért már lassan 2 éve erről szólnak a mindennapjaim. Belehalni biztos nem fogok :) , de mivel az oldal neve gyakorikérdések, >>amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted<< ezért feltettem a kérdést, így tudom valamihez kötni ezt a ponthatáros izgalmat. Kinek mi.
2016. júl. 12. 21:20
 26/29 anonim ***** válasza:
49%
sajnálom :( hihetetlen hogy a gazdasági szakok alig emelkedtek, ez orvosi meg igen. DE vagy SZeged azért meglett?
2016. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
69%
Ennyit a """"statisztikáról""""" ;)))
2016. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
visszajöttem lepontozni. lol
2016. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen, Debrecen lett végül :) én is lepontozni jöttem :DDDDD
2016. júl. 27. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!