Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre érdemes...

Melyik egyetemre érdemes gyógyszerész szakra járni?

Figyelt kérdés
melyik a legjobb sote,debrecen,szeged,pécs ? úgy hallottam debrecenben azért jó mert van 2 gyógyszergyár is viszont azt is hallottam hogy mintha a sote-n jobb lenne a képzés

2016. jún. 29. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi a jó a trollkodásban. Biztos valaki unatkozott és lepontozta a hozzászólásainkat. Remélem az ilyennek nem lesz ennél nagyobb öröme az életben...
2016. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
A SOTE színvonalát mostanra a debreceni meghaladta.... Ez egyértelmű. Debrecen rengeteget fejlődött az utolsó 10 évben, miközben a SOTE megragadt... Több tantárgy oktatása is tükrözi. Szeged még mindig a legnehezebb.Nagyon utaznak arra, hogy benntartsák az embert és pengesse a költségtérítést a csúszás következtében. Pécsen talán az orvosis tárgyakat még mindig együtt oktatják az orvosokkal, de erősítsen meg ebben egy pécsi.. Szóval ez a rész lehet nehezebb a többi egyetemnél. Szegeden a technológia oktatás erős. Én is a lakhely szerint választanék. Vagy ha tudnám, hogy a bioszom nem olyan erős, akkor Pécs menne az utolsó helyre. Igen Debrecenben az a két gyógyszergyár felveszi azt a pár gyógyszerészt, aki ipar iránt érdeklődik, míg Pesten kb. le vagy sajnálva és elküldenek bármelyikhez pályázol, mert kezdő vagy.... Ebben az évben a Teva a debrecenben végzettek közül mindenkit felvett, aki pályázott. A Richter már inkább tapasztaltabbakat keres.
2016. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És ha Richter ösztöndíjam van akkor van esélyem hogy felvegyenek akár kezdőként is?
2016. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, annak az a célja. A jó tanulók támogatása, majd elnyerése.
2016. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom SOTE-ra készül, fel is fogják venni, nagyon jókat hallott róla. Én Szegedre járok egyetemre, van pár gyógyszerész ismerősöm, az biztos, hogy az SZTE-n is színvonalas a képzés.

Sok sikert kívánok a felvételidhez!

2016. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2016. júl. 7. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!