Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes 2016-ban...

Filisz kérdése:

Szerintetek érdemes 2016-ban a Semmelweis Egyetem gyógyszerészeti karára jelentkezni? Később el tudok vele helyezkedni? Elsősorban nagyobb gyárakra, cégekre, esetleg kozmetikai területre gondolok. Megéri?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig még nem jelentkeztél, akkor már nem nagyon fogsz tudni, hasak ha nem költségtérítésesre a pótjelentkezésnél.

Egyébként megéri. De amire te gondolsz szerintem ahhoz inkább vegyészmérnöki kellene, gyógyszeriparra szakosodva.

2016. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már jelentkeztem,első helyen az orvosi áll,ez csak az utolsó. Sorrend változtatáson gondolkozom.
2016. ápr. 27. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvos és a gyógyszerész is hivatás. Ezt az embernek éreznie kell , hogy mi az amit a legjobban szeretne , egész életében csinálni. Számomra , soha nem volt kérdés , hogy gyógyszerészetire jelentkezzek-e. Egyszerűen tudom , hogy én gyógyszerész akarok lenni. Nem gondolkodtam soha azon , hogy mennyi lesz a fizetésem , ha 400 ezer lenne , vagy ha 90 ezer én akkor is a gyógyszerészetet választanám. Számomra soha nem volt más opció.
2016. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze
2018. szept. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!