Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes iskolát váltani?

Érdemes iskolát váltani?

Figyelt kérdés
Még két évem lenne a középsuliba,de nem igazán van kedvem ott lenni.Nincsenek nagyon barátaim se,messze is van,sokat kell hozzá utaznom,csak félek,hogy egy új közösségbe mennyire fogok tudni beilleszkedni. Nem tudom mit kéne csinálnom. Szüleimnek párszor már említettem,de nem akartak róla hallani.
2016. jún. 30. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem valami speciális dolgot tanulsz (pl kéttannyelvű szak), akkor van értelme. Ha semmi nem köt az adott sulihoz, felesleges maradni. Gondold végig párszor, írj pro és kontra érveket, aztán ha még mindig úgy gondolod, hogy váltani szeretnél, oda tudsz állni a szüleid elé. Biztosan ők is jobban fogadnák, ha egy kész tervet mutatják be, elmondanád a döntésre okát, és után járnál a további lehetőségeknek. De azért azt vedd figyelembe, hogy az osztály nem mindenhol jó, és semmi garancia nincs rá, hogy a következő iskolában ez máshogy lesz. Nálunk sincs kiemelkedő osztályközösség, mégsem hagynám ott emiatt a sulit.
2016. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!