Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Vasvári Pál...

Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium?

Figyelt kérdés
Tudnátok mesélni milyen a verébtábor, tanárok, közösség, követelmény,órarend stb. Én most leszek 9.-es és ezekre vagíok kíváncsi :)

2016. júl. 4. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most leszek végzős, szóval így mesélek a tapasztalataimról:)

Verébtábor: iszonyat jó volt, én nagyon élveztem, itt lettem jóban az évfolyamtársaimmal, szerintem elég hülyeség kihagyni. Ugye Tokajban szokott lenni, a szállás nem túl jó, de szerintem az élmény kárpótolja.

Tanárok: melyik-milyen igazából, attól függ, kiket fogsz ki. Én az összes tanáromat szeretem, de tényleg a legjobbakat fogtam ki. Van aki arcra osztályoz, de igazából tanulni kell, és meg lesz az eredménye. És ha jófej vagy, iszonyat viccesek tudnak ők is lenni.

Közösség: szerintem nagyon jó. Én megmondom az őszintét, ettől féltem a legjobban, de pozitivan csalódtam. Az osztályomat nagyon szeretem, az évfolyam elmegy, de az egész suliban mindenki nagyon barátságos volt, senkitől sem kellett félni meg semmi.

Követelmény: vannak akik azt mondják, hogy gyenge suli, de nem igaz. ugyanúgy tanulni kell, annak ellenére, hogy nem vagyunk túlhajszolva, mint egyes "elit" sulik. És ugyanígy belehet kerülni innen is nagy és neves egyetemekre, mint bármelyik másik iskolából, hisz a nagyon jó alapot ad.

Órarend: nos, ez az osztályodtól függ, de 9.-ben jó sok órád lesz, és majd szépen csökken.

Milyen osztályos leszel?:)

2016. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az első válaszolóval. :)
2016. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
c-s
2016. júl. 15. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekik van a legkeményebb órarendük, szóval készülj fel, lehet lesz heti 3x 8 órád.
2016. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia milyen atlaggal vettek fel és hány pontos lett a felvetelid?
2022. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!