Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE programtervező vagy BME...

ELTE programtervező vagy BME mérnökinfo? Mindenféle tapasztalatot várok.

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést többen feltették már régebben, és sok hasznos választ olvastam. Viszont kíváncsi lennék újabb véleményekre, főleg hogy pár nap és döntenem kell.


Milyen tapasztalataitok vannak (nehézség, tanárok, diákok, egyetemi élet)? Esetleg aki már végzett: munkalehetőség, fizetés, jó döntés volt-e?


Szívesen meghallgatok bármilyen véleményt, akár privátban is elbeszélgetnék valakivel.



2016. júl. 6. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Másodéves ELTE-s vagyok. Eleinte a töménytelen matek miatt az ember fejében megfordul az is, hogy ez matekszak, nem is info. Ez idővel lazul, és az ember rájön, mennyi mindent ad az a sok matek, amit meg kell tanulni. Szerintem a matek nagyon nehéz, van ahol 70-80%-os minimumok vannak. A programozás eleinte könnyen teljesíthető, ha vannak alapismereteid. A képzésben tetszik, hogy nem fókuszálnak programozási nyelvre, általánosságban tanulod a dolgokat, amiket bármely fejlesztői környezetben hasznosítani tudsz. Viszont ha otthon nem egészíted ki a tudásodat saját projectekkel, gyakorlással, akkor nem sokat ér.. akárcsak az összes infos szak. Ha van kérdésed ELTE-vel kapcsolatban írj bátran.
2016. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én már feladtam, hogy kapok választ, de nagy köszönet!

Egyébként végül ELTE-t választottam, úgyhogy írok.


Ha más is írna még véleményt annak örülnék.

2016. aug. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!