Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

Na Szoval …tavaly felvételiztem 6 osztályos gimibe ! De nem vettek fel mert nem tanultam ! Azt hittem tanulás nelkul is menni fog ,de nem! Es Anyukam elküldött Ida apukamhoz budapestre mert azt mondta " ha nem vesznek fel akkor megyek Budapestre" Es most itt vagyok

Év elején elmentünk egy suliba Es most oda járok ! Csak hogy a 7-dikben 4 Fiu volt Es a tesom elintézte hiy ujra hatodikos legyek ! NEM BUKTAM ,JO TANULO VAGYOK !!! A sulinal van egy feltétele amit 7-dik év végéig kell megcsinálnom vagyis most 2017-re majd ! Es en nem akarom ! De Anyukam azt mondja kell mert olyan családból származom ! A tesom azt mondja nem muszáj ! AnUkam szerint igen es azt mondja hiy csinaljak meg mert akkor nem mehetek vissza !en nem tudok dönteni

Na a kerdes higy gaz ha ujra hatodikos vagyok ? Mert ha nem csinálom meg a feltételt akkor biztos visszamegyek de abba a suliba gaz lesz ! Nm ?



2016. júl. 6. 10:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért ! :-)
2016. júl. 6. 10:29
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég jó a szövegértésem, de azért az elég zagyva, amit itt összehordtál.

- Ha az a kérdés, gáz-e újra 6. osztályt járni, azt mondom, nem, egyáltalán nem az. Én is 6 osztályos gimibe jártam, az egyik osztálytársunk szintén 7. általános után jött, mert 6. után nem vették fel, és nagyon szeretett volna a mi sulinkba, a 6 osztályos évfolyamba járni. Senkinek esze ágában sem volt törődni ezzel, sőt, első perctől kezdve ő volt az osztály "lelke":))

- Az hogy mit akarsz és mit nem akarsz, és ez hogy függ össze azzal, hogy milyen suliba jársz és hol laksz, számomra egyáltalán nem világos abból, amit írtál, de úgy általánosságban: valahogy dűlőre kell jutnod a szüleiddel. Muszáj megbeszélnetek. Az volna az ideális, ha a szülő egy ennyi idős gyerek véleményét már figyelembe venné, kivéve, ha valamilyen szubjektív, "kamaszos" érv miatt sokkal rosszabb színvonalú iskolába akarna menni, mint amibe a képességei alapján járhatna.

2016. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!