Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-sek! Kérlek mondjátok el...

BME-sek! Kérlek mondjátok el mi a véleményetek az egyetemről. Milyen a hangulat? Nehéz-e a suli?

Figyelt kérdés
Vegyészmérnökire akarok menni, és mivel nem voltak sokat a BME-n, ezért nem is tudok sokat az ottani életről. Úgy szeretnék bejutni oda, hogy nagyjából képbe vagyok.
2010. ápr. 14. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy nehéz -e? IGEN. Mondjuk a vegyészmérnökiről nem tudok sokat, de ott sem lehet sokkal másabb, mint a gépészkaron (oda több ismerősöm is jár). Nagyon sokat kell tanulni, elég szívás az egész. Viszont ha elvégzed, nem kétséges, hogy találsz -e munkát (azért is, mert színvonalas a képzés, és azért is, mert a felvetteknek csak kis töredéke kap diplomát).
2010. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gépészkaros vagyok, laktam a vegyészkoliban (Martos). Hangulat szerintem elég jó, csajok is vannak. Gólyatáborba mindenképpen menj el, sok emberrel megismerkedsz, jót bulizol.
2010. jún. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!