Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért külön szólni kell a...

Ezért külön szólni kell a felviseknek?

Figyelt kérdés

Angolból emelteztem, és mivel jól sikerült, ezért megkaptam a B2 nyelvvizsgát.


Feltöltöttem az érettségi bizonyítványomat érettségi illetve nyelvvizsgát igazoló dokumentumként is, utóbbi helyről viszont áthelyezték az érettségihez (szóval most ugyanaz kétszer van feltöltve azonos címen).


Az általam választott szakon nem kapok plusz pontot az emelt angolért, csak a nyelvvizsgáért.


Írnom kellene nekik, hogy nyelvvizsgaként szeretném ha számítanák?



2016. júl. 7. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudják, hogy a kiválasztott szakhoz nem felvételi tárgy az angol, így automatikusan a nyelvvizsgáért megkapod a pluszpontot..
2016. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel érettségi, és nem pedig nyelvvizsga, ezért nyilván nem töltheted fel a nyelvvizsgák közé. Érettséginek számít, de attól még megadja a pontot a nyelvvizsgáért.
2016. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én az érettségi tanúsítványomat töltöttem fel az érettségi bizonyítványhoz. Ezek szerint ők átrakják?
2016. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, megkapod rá a pontot. Én is így csináltam tavaly
2016. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!