BME vagy Corvinus?

Figyelt kérdés
Mindkettőnek a gazdaság és menedzsment szakán gondolkozom angol nyelven, még van lehetőségem sorrendet változtatni. Melyik egyetem a jobb ezen a szakon?
2016. júl. 8. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a dilemmában vagyok :D

424 pontom van, magyarra a Corvinusra nem férek be gazdmenre, angol az valószínűleg meglesz

Én szerintem a Corvinust fogom választani, át lehet menni más szakra GTK-n 1. év végén ha mégsem tetszik az angol.Igazából a BME mellet csak a 400+ program szól.

2016. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
BME-n jobb a gazdmen.
2016. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

Gazdasági képzés esetén (szerény véleményem szerint) a Corvinus a jobb választás.

Plusz program meg az összes egyetemen annyi van, hogy a többség az első év után az életre megunja őket.

2016. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 10. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Mindenképp a Corvinus :)
2016. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Pedig a BME jobb menedzsment területen (gazdmen alap, vezetés és szervezés mester, mba), de mindegy, akkor istenítsétek a Corvinust... xd
2016. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És mitől jobb menedzsment területen? Halál komolyan kérdezem. Én csak annyit tudok, hogy a Corvinus az egyértelműen legnépszerűbb, legmagasabb ponthatárú hely, ahol a legrégebb óta oktatnak ilyen jellegű tudományokat. De ha történt valami időközben, akkor szívesen várom.
2016. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a BME-nek hogy van MBA képzése - miért is lesz ettől jobb menedzsment területen? A Corvinusnak is van (ráadásul régebb óta).

Amúgy tudom hogy már lejárt a sorrendmódosítás, de ezúton is szeretnélek megnyugtatni, hogy nem döntöttél rosszul, bármelyiket is tetted elsőnek :) Az oktatás minőségében szerintem nincsen különbség a két egyetem között. Corvinuson ugye a gazdaság a fő profil, így kapcsolatépítő helynek jobb (már csak a sok diákszervezet miatt is), de pl. a BME-nek is van egy korrekt kis menedzsment szakkolija. Illetve ha vállalkozó típus vagy, akkor nem ártanak a mérnök ismerősök :) BCE-sként amúgy rengeteg érvet tudnék felhozni minkét egyetem mellett.

2016. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudjátok hogy az angol nyelvű szakokon fizetni kell nyelvi hozzájárulást, attól függetlenül hogy (esetleg) államin tanuloltok.
2016. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!