Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás?

Nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés

Mennyire éri meg ezen a szakon tanulni? Érdemesebb magyarul, vagy valamilyen idegen nyelven (franciául néztem) felvenni? Mik a tapasztalatok?


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 9. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom még nincs, de én a francia nyelvűre jelentkeztem, mert az francia diplomát is ad, illetve a szaknyelv elsajátítása is hatalmas előnyt jelent. Na meg persze ahányan oda jelentkeztek idén, nem kell félnem hogy felvesznek-e :)
2016. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De jó, engem is az érdekel! :) Mennyi pontot viszel? Meg milyen suliból, milyen nyelvtudással jelentkezel?


Szorítok, hogy sikerüljön! :)

2016. júl. 9. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtam privit :)
2016. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 panzo válasza:
Sziasztok!Az a privi engem is érdekelne.Köszi!
2016. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdemes. Ha tudod, idegen nyelven a legjobb!
2016. júl. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül oda mentetek? :)
2016. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


en ebben az evben jelentkeztem erre a szakra es nagy segitseg lenne nekem is egy uzenet, hogy vegul kit hany ponttal vettek fel.

vege mar az irasbeli reszenek, viszont van egy sorrend modositasi lehetosegem, amivel valoszinuleg elni fogok:)

szoval nagyon megkoszonnem elore is, ha barmelyikotok tudna ebben segiteni.

2018. máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!