Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok ajánlani budapesti...

Tudtok ajánlani budapesti gimnáziumokat? Tapasztalatok, vélemények, közösség stb. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Jövőre leszek 8.os, viszont 7.évvégén 4,2es átlagom lett (6.ig alig volt 4em, aztán sulit váltottam 7.ben).


Tudtok olyan gimnáziumokat írni, ahol kell tanulni, de nem hajtják túl a diákokat, színvonalas a nyelvi képzés (lehet több nyelvet tanulni) vagy a humán tagozat. Az sem árt, ha jó hangulata van az iskolának, a tanárok jól tanítanak, stb. Van néhány szimpatikus iskola, de érdekelnek más ötletek is.



2016. júl. 11. 17:25
 1/3 anonim válasza:
Én a Berzsenyiről hallottam jókat. Szerintem csekkold :)
2016. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A berzsenyi tenyleg jo de az realos suli. Valamint 4.2-es atlaggal kizart hog felveszik. (Ezt nem bantasbol mondom). Legalabb egy 4.5-4.6 atlag kell de az a MINIMUM. Amit en ajanlani tudnek az a Kolcsey ferenc gimnazium. Egy nyelves suli szoval a nyelv az jo. En azt hallottam hogy a kozosseg is nagyon jo. Valamint eros suli de 4.2-es atlaggal siman bekerulhetsz!
2016. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen azért a Berzsenyibe inkább a kitünők mennek, viszont a Kölcsey jóötlet!
2016. júl. 13. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!