Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van olyankor ha nekem nem...

Mi van olyankor ha nekem nem adható többletpont a felsőoktatásban? Elbukok 100 pontot? Fel se vesznek.

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek sporteredményeim meg versenyeken sem vettem részt. Mit tegyek?

2016. júl. 14. 01:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

# 9

Ezt rosszul tudod, mert összesen, tokkal vonóval max. 100 többletpont kapható emeltre, nyelvvizsgára, sporteredményre, hátrányos helyzetre, stb.

2016. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az emeltekért és nyelvvizsgáért is kaphatsz többletpontot, nyelvvizsga (B2) 28 pont, 40 pont a felső (C1) az emeltek darabonként 50 pont, de maximum 100 pontok kaphatsz a többletpontokért. Viszont emeltért csak akkor kaphatsz ha 45%-ot eléri, és felvételi tárgy is, amit beszámítanak.
2016. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!