Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 21 éves vagyok és 2 éve...

21 éves vagyok és 2 éve érettségiztem, most szeretnék egy emelt infót tenni. Hogy tudok jelentkezni, milyen budapesti iskolába?

Figyelt kérdés
Illetve, az enelt infóban van programozás, de honnan tudom hogy abban az iskolában ahol írni fogom ott biztosítva lesz az ottani gépeken, hogy az én választott nyelvemen írjam meg a programot?

2016. júl. 15. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Emeletre nem iskolában kell jelentkezni, hanem az illetékes kormányhivatalnál. Az eljárás menetéről, határidőkről stb. teljes körű tájékoztatást találsz az oktatas.hu-n (azt hiszem, az őszi időszakra szeptember elejéig lehet jelentkezni, de nem tudom, mikortól). Ott tölthetsz le majd jelentkezési lapot is.
2016. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőt kiegészíteném, hogy amikor jelentkezel kikell választani, hogy milyen programok legyenek fent a gépen számodra, és mi közül választhatsz. Szóval a officetól kezdve, nyelven keresztül kb. mindent.
2016. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel emelt szintű vizsgáról van szó, mindenképpen a kormányhivatalnál kell leadnod a jelentkezést (szeptember elejéig jelentkezhetsz az októberi vizsgaidőszakra, vagy februárban a májusi időszakra), amelyhez egy adatlapra van szükség (amely letölthető lesz). Lesz egy jelentkezési lap és egy adatlap, amelyen az általad használt szoftvereket közlöd, azokat kötelesek számodra biztosítani. Fontos, hogy mivel a tanulói jogviszonyod már megszűnt, a vizsgáért 28.000 Ft díjat kell fizetni a jelentkezéskor. A vizsga előtt néhány héttel értesíteni fognak az írásbeli és szóbeli vizsgák, a megtekintés és a tanúsítvány átvételének időpontjáról. A vizsga és a jelentkezés pontos menete és tematikája megtalálható az oktatas.hu honlapon.
2016. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. júl. 15. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!