Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érvénytelen így a felvételi...

Érvénytelen így a felvételi jelentkezésem?

Figyelt kérdés

sziasztok. Idén jelentkeztem, sokat dolgoztam évközben iskola mellett (így nem igen voltam tájékozott), de most olvastam, hogy aki felsőoktatásban tanult elvileg valahol meg kellett jelölni a felviben.. én 2 félévet végeztem el a germanisztikán, idén jelentkeztem a mechatronikai mérnökire.. Így akkor érvénytelen a jelentkezésem, vagy próbáljak meg kapcsolatban lépni az ügyfélszolgálattal? vagy várjam ki ezt a 10 napot a felvételiig és hátha felvesznek? (A pontszám úgy néz ki elég lesz)

Állami finanszírozásban tanultam a mechatronikai is állami lenne.



2016. júl. 15. 12:01
 1/3 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy a kettőt egyszerre szeretném végezni* Így a germanisztikás jogviszonyom nem szűnik meg
2016. júl. 15. 12:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelezned kellett volna, hiszen elhasználtàl màr pàr àllami fèlèvet.
2016. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt elég nehéz figyelmen kívül hagyni, mivel szépen sorban kellett kitölteni az űrlapokat, amíg nem adtad meg, hogy volt-e korábbi felsőfokú tanulmányod, addig nem is léphettél tovább.


Mindenesetre én írnék egy levelet az OH-nak, hogy mit tegyél. Elméletileg ők is tudnak mindent rólad, hiszen ezek az adatok bent vannak a FIR-ben, amit az OH kezel, és a felvételikor a megadásuk csak adategyeztetési célokat szolgál.

2016. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!