Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a MOME? Az egyetem...

Milyen a MOME? Az egyetem hallgatói válaszát várom, hogy erős iskola, ami komolyan veszi a dolgokat (így tudom én) vagy (ahogy néhol olvastam, bár szerintem hülyeség) egy nagyon laza iskola, ahová kapcsolatokkal lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez szak függő hogy milyen erős de azért elégé erős mindenütt(bár azért nem vagyok ott minden szakon). Persze itt is vannak olyan emberek akik lazáznak egész évbe aztán valamit össze dobnak a végére hogy meglegyen az év. Ez teljesen tőled függ hogy hogy állsz hozzá. Én nem tudok olyan emberről akit a kapcsolatok miatt vettek fel. Ha sokat készülsz, értelmes vagy és érdeklődsz szak iránt és nem csak "szépen rajzolsz" hanem tudsz is szakmai munkákat létrehozni színvonalasan akkor simán felvesznek szerintem. Alapvetően sok hibája van az egyetemnek de ez mindenütt máshol is így van, de ezen kívül én nagyon szeretek ide járni. Jó a közösség és rengeteg jó tanár is van. Persze nem mindenkinek való. :)
2016. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2016. júl. 16. 18:15
 3/3 anonim válasza:
mome fotográfiáról valaki valamit?:c
2018. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!