Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyugat-Magyarországi Egyetem...

A Nyugat-Magyarországi Egyetem szombathelyi egysége jövőre valóban már az ELTE campusaként fog tevékenykedni, mit jelent ez pontosan?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy e-mailt az iskolától,mert a 3 megjelölt iskolából a 3.helyre ezt az egyetemet jelöltem meg az e-felvételin. Az oktatás székhelye Szombathelyen maradna? ELTE-s diplomát kapnánk akkor? Csak azért kérdezem,mert akkor módosítanám a jelentkezési sorrendet. Amúgy természettudományi karra jelentkeztem.

2016. júl. 10. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ELTE szombathelyi kihelyezett tagozata lesz. Szombathelyen oktatnak, és ELTE-s diplomát adnak majd.
2016. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval a név fontosabb a színvonalnàl :(
2016. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de szar :/
2016. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
elte ttk-s vagyok, és ez tök gáz. megnéztem nyme ponthatárait, röhej! milyen alapon kapnak elte-s diplomát?
2016. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa, nem tudom hogy miért döntöttek így.
2016. júl. 10. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Azért ez még odébb van.

Plusz a Diplomádban nem az lesz, hogy ELTE, hanem ELTE - Savaria vagy akármilyen kar. Pontosan tudni fogja mindenki, aki látja a diplomádat, hogy ez az elte nem az az elte.

2016. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Remélem,hogy a Szegedi Egyetemre fognak felvenni,ha nem akkor jövőre megint próbálkozom.
2016. júl. 10. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Én odajártam, de a lényeg az, hogy NYME-vel egyesült a BDF, mert így lehetett egyetem és NYME tök kizsákmányolta Szombathelyt, rengeteg szakot megszüntettek, átvittek Sopronba, semmi fejlesztést nem hajtottak végre, minden állami támogatás Sopronba ment... ami legbosszantóbb, pl. egy igazolást, hogy ott tanultam 3000 Ft-ért,egy hitelesített tematikát 2000 Ft-ért adnak ki+ átutalási költség+két felbélyegzett boríték, ami plusz 1000 Ft... amit pl. BME-n (ott is tanultam) hitelesíetett tematikát ingyen, igazolást 150 Ft-ért kiküldik... pénzről és fennmaradásról szól az egész... nem a diákok fejlődése itt a cél, hanem a haszon, meg mindenkiről minnél több pénzt lehúzni... egyesüljön bármelyik bármelyikkel... mindenhol ez megy... ez csak egy példa, hogy tartsd nyitva a pénztárcád
2016. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!