Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen szerintetek a pécsi...

Milyen szerintetek a pécsi Babits gimnázium biológia-fizika szakja?

Figyelt kérdés

Az osztályokban kb. ugyanannyi lány van, mint fiú? Mert szerintem nem jelentkezik sok fiú erre a szakra.

És milyenek a tanárok?



2016. júl. 18. 19:30
 1/7 anonim válasza:
Szia :) én is oda szeretnék menni pont bio-fizikara. Te hányadikos vagy? Sok jót hallottam a suliról de még nem voltam. Erős suli. Te fiú vagy vagy miért kérdezed? Majd menj nyílt napra és meglatod hogy döntesz.
2016. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Amúgy 8.ba megyek és lány vagyok csak szerettem volna tudni, hogy nagyjából milyen az osztályok aránya. :)

2016. júl. 20. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az egész suli tele van fontoskodó, magát fontosnak gondoló, egykori mintadiák tanárral, akik a szocializmus idején beszippantott attitűd szerint oktatnak, annak tananyaga és habitusa szerint, ezzel kinevelve az újabb mintadiákokat.
2016. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most leszek végzős ezen a tagozaton. 16 fiú és 20 lány alkotja az osztályt. A biológia tanárom nagyon jó, a fizika tanár átlagos ( ő nem szokott amúgy tagozatosokat tanítani, csak minket tanít,a másik sokkal erősebb tanár). Ezen kívül vannak jó,kevésbé jó és gyenge tanárok is.
2016. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tanárok hagynak maguk után némi nemű kivetnivalót,ez tény.

Alapvetően jó iskola,ha bírod a versenyistállót,meg a tipikus középkorú,néha besavanyodott tanárokat.

2016. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Abszolút nem értek egyet az utolsóval. Tény, hogy vannak kicsit "nehezebb esetek" tanárok terén, de nagyon sok, aki tényleg jó. Én is most leszek végzős, és nagyon szeretek idejárni.
2016. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló,melyik osztályba jársz?
2016. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!