Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nullázta a felvi a...

Miért nullázta a felvi a pontjaimat?

Figyelt kérdés
Tegnaptól megtekinthetőek a jelentkezéseink mellett a pontjaink, igaz erről e-mail csak ma érkezett. Tegnap még minden rendben volt, ki voltak számolva a pontjaim és odaírva sorva az egyetemek mellé. Ma beléptem újra, és az fogadott hogy nullázva van minden, és azzal indokolva hogy nem bizonyítottam megfelelően a középiskolai végzettségem...mindenkit akit megkérdeztem és nekik rendben van, azoknak minden dokumentum fel van dolgozva. Nekem az érettségi bizonyítványom még feldolgozás alatt áll. Ezért lenne vajon? de tegnap még minden rednben volt, pedig a dokumentuom akkor is feldolgozás alatt állt.

2016. júl. 19. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A teljes érettségi bizonyítványt feltöltötted? Idén valamiért elég sokan gondolták, hogy egy oldal elég... hát nem elég.
2016. júl. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze, de az még feldolgozás alatt áll
2016. júl. 19. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj. Majd a feldolgozás utáni napon lesz kint a pontszámod
2016. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van és mostmár holnap esetleg újra láthatom a pontszámaimat.
2016. júl. 19. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

egy jó tanács: ajánlom a személyes ügyintézést...

velem alapképzésre jelentkezésnél is eljátszották már egyszer, hogy eltüntették a nyelvvizsga bizonyítványomról a fénymásolatot, most pedig mesternél minden pontomat lenulláztak, holott mindent időben, rendesen feltöltöttem...

2016. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne aggódjatok, ez a feldolgozatlanság miatt van, nekem is 0 pontot ír, 26.-áig feldolgozzák és ki lesz írva minden megfelelően.
2016. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem is 0 pont volt

felhívtam az ügyfélszolgálatot, mondták, hogy ők már látják a pontjaimat, 1 nap átfutási idő van még a feldolgozás után is, szóval amikor megjelenik a ''Feldolgozva'' szó, utána még 24 óra és a pontjaid is ott lesznek :)

2016. júl. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma dolgozták fel a dokumentumokat, és már látom is a pontszámokat, noha valószínűleg hibásan, mert főtárgy vizsgára, pláne mindkét szaknál (ugyanabban a suliban és karon), nem valószínű, hogy maximum pontszámokat kaptam :D Ja, mesterképzésről van szó..
2016. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a helyetekben nem várnék, ha be akarnék kerülni..., higgyétek el, ez nem olyan, mint az általános vagy középiskola, hogy mindent elintéznek helyettetek, ha nem vagytok elég talpraesettek vagy szemfülesek úgy hullotok ki, hogy öröm lesz nézni
2016. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

NKE-KTK-ra jelentkeztem, nem tudom hogy ennek van-e köze ahhoz, hogy nem dolgozták fel az érettségim 07.18-ra

07.19-én tudtam velük beszélni reggel, akkor már az érettségi is fel volt dolgozva, mondták, hogy ők már látják, hogy mennyi pontom van, 1 nap átfutási idő van és tegnap tényleg látható volt :) bár azért írtam is nekik, de szerintem az ilyesfajta adminisztratív késéseket ők is korrigálják maguktól :)

2016. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!